Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS@B - Derventa (BA)

Milovana Bjeloševića Belog bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Milinović Kostajnica Šabac 13:50
Lasta + Neobas + Golubić Beograd Sremska Rača 14:00
Bočac Turs Gradiška Sremska Mitrovica 14:32
Milinović Novi Sad Sremska Mitrovica 14:50
R.S. Pixi Trade Kostajnica Sremska Rača 15:10
Big Tours Beograd Sremska Rača 15:40
Bočac Turs Banja Luka Sremska Mitrovica 18:07
Mrđa Tours Novi Grad (bosanski Novi) Sremska Rača 18:20
Lasta + Neobas + Golubić Banja Luka Sremska Rača 18:30
Lasta + Neobas + Golubić Beograd Batrovci 19:00
Lasta + Neobas + Golubić Banja Luka Batrovci 21:15
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Novi Sad 21:33
Bočac Turs Zrenjanin Novi Sad 21:55
R.S. Pixi Trade Beograd Sremska Mitrovica 23:15
Mrđa Tours Beograd Sremska Rača 00:10
Smiljić Šipovo Sremska Mitrovica 01:00
Transprodukt Kikinda Novi Sad 02:10
Fenix Tours Kikinda Novi Sad 02:10
R.S. Pixi Trade Kostajnica Sremska Mitrovica 03:00
Transprodukt Prijedor Novi Sad 03:50
Fenix Tours Prijedor Novi Sad 03:50
Zam Tours Beograd Sremska Rača 09:05
Bočac Turs Beograd Sremska Mitrovica 10:10
R.S. Pixi Trade Beograd Sremska Rača 10:50
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 10:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.