Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Gornji Milanovac (RS)

Vojvode Mišića 26
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Vrnjačka Banja Kraljevo 08:15
Lasta Beograd Čačak 08:30
Severtrans Sombor Sombor Beograd 08:50
Kavim Raška Beograd Kraljevo 09:00
Aroma Pale Čačak 09:00
Joe Travel Kosovska Mitrovica Kraljevo 09:30
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 11:30
Banbus Vrnjačka Banja Kraljevo 11:31
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 12:00
Benko Tours 92 Subotica Beograd 12:00
Feniks G&Z Novi Sad Beograd 12:40
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 13:00
Aroma Beograd Čačak 14:15
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 14:45
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 14:57
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 15:00
Delix Tours Beograd Kraljevo 15:00
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 15:30
Kimmel Novi Pazar Kraljevo 15:30
Lasta Beograd Kraljevo 15:45
Autoprevoz Janjušević Priboj Čačak 16:15
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 16:30
Banbus Sombor Beograd 17:40
Feniks G&Z Zlatibor Beograd 17:45
Banbus Loznica Kraljevo 17:46
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.