Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Irig (RS)

Vojvode Putnika 58A
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Sirmiumbus Novi Sad 16:05
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Ruma 16:08
Sirmiumbus Loznica Sremska Mitrovica 16:50
Semberija Transport Bijeljina Sremska Kamenica 17:10
Raketa AB Novi Sad Šabac 18:28
Sirmiumbus Valjevo Šabac 18:33
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Sremska Kamenica 18:56
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Ruma 19:48
Star Bus Novi Sad Šabac 20:45
Centrotrans Novi Sad Šabac 20:45
Sirmiumbus Novi Sad Valjevo 21:06
Šidexpres Šid Sremska Mitrovica 21:12
Bosnaexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 22:55
Transprodukt Prijedor Novi Sad 23:05
Transprodukt Sremska Mitrovica Novi Sad 23:05
Fenix Tours Prijedor Novi Sad 23:05
Raketa AB Novi Sad Jarak 05:51
Sirmiumbus Novi Sad Sremska Kamenica 06:10
Šidexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 06:40
Transprodukt Kikinda Novi Sad 06:50
Transprodukt Kikinda Novi Sad 06:55
Transprodukt Kikinda Novi Sad 06:55
Fenix Tours Kikinda Novi Sad 06:55
Bosnaexpres Banja Vrućica Sremska Mitrovica 07:00
Šidexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 07:03
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.