Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Irig (RS)

Vojvode Putnika 58A
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Ruma 17:14
Sirmiumbus Novi Sad Ruma 17:37
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Ruma 18:00
Raketa AB Novi Sad Šabac 18:28
School bus Dobrodol Šatrinci 18:30
Sirmiumbus Valjevo Šabac 18:33
Sirmiumbus Vrdnik Ruma 19:46
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Ruma 19:48
School bus Dobrodol Šatrinci 20:05
Star Bus Novi Sad Šabac 20:45
Centrotrans Novi Sad Šabac 20:45
Sirmiumbus Novi Sad Valjevo 21:06
Šidexpres Šid Sremska Mitrovica 21:12
Bosnaexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 22:55
Fenix Tours Prijedor Novi Sad 23:05
Transprodukt Sremska Mitrovica Novi Sad 23:05
Transprodukt Prijedor Novi Sad 23:05
Raketa AB Novi Sad Jarak 05:51
Sirmiumbus Novi Sad Sremska Kamenica 06:10
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Ruma 06:25
Šidexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 06:40
Transprodukt Kikinda Novi Sad 06:50
Fenix Tours Kikinda Novi Sad 06:55
Transprodukt Kikinda Novi Sad 06:55
Transprodukt Kikinda Novi Sad 06:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.