Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Koceljeva (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Šević Tours Beograd Umka 17:00
Feniks G&Z Novi Sad Valjevo 17:25
Eko Tours Šabac Jelenča 18:15
Eko Tours Šabac Jelenča 19:15
Sirmiumbus Novi Sad Valjevo 19:32
Sirmiumbus Valjevo Šabac 20:14
Eurotrans Tours Donje Crniljevo Gradojević 20:15
Eurotrans Tours Batalage Svileuva 20:15
Šević Tours Beograd Umka 04:50
Eko Tours Šabac Jelenča 05:00
Šević Tours Beograd Umka 05:30
Eurotrans Tours Valjevo Gornja Grabovica 05:50
Eurotrans Tours Donje Crniljevo Gradojević 06:00
Eurotrans Tours Šabac Jelenča 06:20
Eurotrans Tours Draginje Kamenica kod Koceljeve 06:30
Eurotrans Tours Brdarica Draginje 06:30
Eko Tours Valjevo Jelenča 06:40
Eurotrans Tours Zukve 06:50
Panorama Tours 2015 Beograd Umka 07:15
Eurotrans Tours Šabac Jelenča 07:35
Lasta Novi Sad Šabac 07:38
Eko Tours Šabac Jelenča 08:35
Feniks G&Z Zlatibor Valjevo 09:35
Eurotrans Tours Šabac Jelenča 09:40
Eurotrans Tours Donje Crniljevo Gradojević 10:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.