Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kosovska Mitrovica (RS)

Kralja Petra I bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
31. Maj Goraždevac Kraljevo 03:40
Kolašin Prevoz Beograd Kraljevo 06:15
Kolašin Prevoz Niš Kruševac 07:00
Intertours 2002 Novi Pazar Zvečan 07:15
Balbuss Prizren Priština 07:45
Kolašin Prevoz Raška 08:45
Kolašin Prevoz Beograd Lešak 09:45
Joe Travel Topola Kraljevo 10:00
Joe Travel Topola Kraljevo 10:15
Aurora Tours Priština Raška 11:00
Joe Travel Beograd 13:20
Kolašin Prevoz Topola Kragujevac 13:45
Aurora Tours Novi Pazar Raška 14:40
Kolašin Prevoz Kragujevac Lešak 14:45
Kolašin Prevoz Beograd Kraljevo 14:45
Joe Travel Mrčajevci 15:00
Kolašin Prevoz Beograd Kraljevo 17:00
Joe Travel Priština Raška 17:30
Balbuss Novi Pazar Priština 19:10
Kolašin Prevoz Beograd Leposavić 00:45
Kolašin Prevoz Beograd Kraljevo 06:15
Kolašin Prevoz Niš Kruševac 07:00
Intertours 2002 Novi Pazar Zvečan 07:15
Balbuss Prizren Priština 07:45
Kolašin Prevoz Raška 08:45
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.