Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kragujevac (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 08:00
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 08:15
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 08:30
Best Komerc Bus Sombor Beograd 08:30
Sprinter Travel Smederevo 08:30
Sprinter Travel Smederevo 08:30
Ozlem Tours Novi Pazar Beograd 08:30
Bobivit GMB Trstenik Vrnjačka Banja 08:40
Autoprevoz Janjušević Nova Varoš Užice 08:45
Kavim Raška Kopaonik Kraljevo 09:05
Lasta Beograd Kraljevo 09:35
Lasta Smederevska Palanka Vodice kod Smederevske Palanke 09:45
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 10:00
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 10:15
Pupd Janjušević Batočina 10:35
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 11:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 11:30
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 11:30
Raketa AB Čačak Mrčajevci 11:45
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 11:45
Lasta Aranđelovac Topola 11:45
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 12:15
Lasta Smederevska Palanka Vodice kod Smederevske Palanke 12:30
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 12:30
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 12:35
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.