Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Joe Travel Gornji Milanovac 18:00
Autoprevoz Čačak Čibukovac Mataruška Banja 18:00
Autoprevoz Čačak Ribnica 18:15
Kimmel Novi Pazar Beograd 18:20
Autoprevoz Čačak Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 18:30
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Raška 18:30
Autoprevoz Čačak Tavnik Adrani 18:40
Kavim Raška Beograd Gornji Milanovac 18:45
Gameks Novi Pazar Raška 18:45
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 19:00
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 19:00
Autoprevoz Čačak Čibukovac Mataruška Banja 19:00
Autoprevoz Čačak Ribnica Kovači kod Kraljeva 19:20
Autoprevoz Čačak Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 19:30
Autoprevoz Čačak Stubal kod Kraljeva Vitanovac kod Kraljeva 19:30
Autoprevoz Čačak Kamenica kod Kraljeva Ribnica 19:30
Autoprevoz Čačak Stanča Konarevo 19:30
Autoprevoz Čačak Obrva Adrani 19:30
Autoprevoz Čačak Popovići Sirča 19:40
Autoprevoz Čačak Gledić Vitanovac kod Kraljeva 19:45
Autoprevoz Čačak Dragosinjci Ribnica 19:45
Kolašin Prevoz Beograd Kragujevac 19:50
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 20:00
Autoprevoz Čačak Čibukovac Mataruška Banja 20:00
Autoprevoz Čačak Vitkovac kod Kraljeva Vitanovac kod Kraljeva 20:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.