Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Bapsko Polje Adrani 15:15
Autoprevoz Čačak Vitkovac kod Kraljeva Vitanovac kod Kraljeva 15:15
Autoprevoz Čačak Ribnica 15:15
Autoprevoz Čačak Lađevci Adrani 15:15
Autoprevoz Čačak Vrba kod Kraljeva Ratina 15:15
Kavim Raška Kopaonik Kragujevac 15:15
Lasta Kotor Kragujevac 15:15
Autoprevoz Čačak Ribnica Kovači kod Kraljeva 15:20
Sandžaktrans Beograd 15:25
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 15:30
Autoprevoz Čačak Kovači kod Kraljeva Mataruška Banja 15:30
Autoprevoz Čačak Ravanica Vitanovac kod Kraljeva 15:30
Lasta Beograd Kragujevac 15:30
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kruševac 15:35
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 15:42
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Trstenik 15:45
Bobivit GMB Vrnjačka Banja Kragujevac 15:50
Bortravel Vrnjačka Banja Vrnjci 16:00
Autoprevoz Čačak Čibukovac Mataruška Banja 16:00
Sprinter Travel Biljanovac 16:15
Autoprevoz Čačak Tavnik Adrani 16:15
Autoprevoz Čačak Bapsko Polje Adrani 16:15
Autoprevoz Čačak Ravanica Vitanovac kod Kraljeva 16:15
Banbus Loznica Valjevo 16:17
Autoprevoz Čačak Popovići Sirča 16:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.