Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Krupanj (RS)

Maršala Tita 53
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Banbus Cerova kod Krupnja Brštica 18:45
Banbus Šljivova Banjevac 18:45
Banbus Kostajnik Brštica 19:00
Banbus Bela Crkva kod Krupnja Zavlaka 19:15
Banbus Pančevo Beograd 04:30
Banbus Draginac kod Loznice Zavlaka 04:30
Banbus Loznica Klupci 05:45
Banbus Šljivova Banjevac 05:45
Feniks G&Z Novi Sad Šabac 06:00
Banbus Kržava 06:00
Banbus Tolisavac Banjevac 06:00
Banbus Kostajnik Brštica 06:00
Banbus Cerova kod Krupnja Brštica 06:00
Banbus Loznica Klupci 06:10
Banbus Banjevac Lipenović 06:10
Banbus Kržava 06:10
Banbus Loznica Klupci 06:30
Banbus Loznica Klupci 06:30
Banbus Beograd Šabac 06:30
Banbus Bogoštica 06:35
Banbus Loznica Klupci 06:40
Banbus Dvorska Brštica 06:40
Banbus Brštica 06:50
Banbus Bela Crkva kod Krupnja Zavlaka 06:50
Banbus Loznica Klupci 07:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.