Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kula (RS)

Maršala Tita 85
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 15:45
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 15:47
Šljivić Kruščić Sirig 16:24
Šljivić Kruščić Srbobran 16:24
Severtrans Sombor Sombor Vrbas 16:39
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 16:42
Titelprevoz Subotica Stari Žednik 17:26
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 17:43
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 17:47
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 18:23
Dunavprevoz Vrbas 18:30
Božur Herceg Novi Beograd 18:30
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 18:42
Severtrans Sombor Apatin Zemun (Beograd) 19:43
Titelprevoz Kruščić Stari Žednik 20:03
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 20:47
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 20:53
Putokaz Vrbas 21:30
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 21:48
Putokaz Sivac 22:15
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 22:33
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 00:15
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 04:42
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 05:47
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 06:27
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.