Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ljubovija (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lastra Crnča Čitluk kod Ljubovije 19:00
Lastra Crnča Čitluk kod Ljubovije 19:00
Lastra Gornja Trešnjica Vrhpolje 19:15
Lastra Gornja Orovica Čitluk kod Ljubovije 19:15
Lastra Gornja Ljuboviđa Čitluk kod Ljubovije 19:15
Raketa AB Beograd Šabac 04:00
Lastra Srebrenica Bratunac 05:00
Lastra Gornja Orovica Čitluk kod Ljubovije 05:20
Lastra Loznica Mali Zvornik 05:30
Lastra Crnča Čitluk kod Ljubovije 05:30
Lastra Crnča Čitluk kod Ljubovije 06:20
Lastra Caparić Vrhpolje 06:20
Lastra Rujevac Čitluk kod Ljubovije 06:20
Lastra Srebrenica Bratunac 06:30
Lastra Beograd Šabac 06:30
Lastra Crnča Čitluk kod Ljubovije 06:30
Lastra Gornja Ljuboviđa Čitluk kod Ljubovije 06:30
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Čitluk kod Ljubovije 06:45
Lastra Crnča Čitluk kod Ljubovije 06:45
Lastra Bačevci kod Bajine Bašte Vrhpolje 07:10
Lastra Gornja Trešnjica Vrhpolje 07:10
Lastra Gornja Trešnjica Vrhpolje 07:10
Raketa AB Bajina Bašta Vrhpolje 07:27
Raketa AB Loznica Mali Zvornik 07:30
Lasta Beograd Umka 07:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.