Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Loznica (RS)

Georgija Jakšića 7
Radno vreme blagajne: 05:00 - 21:00
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 18:00
Božur-021 Sremska Mitrovica Mali Zvornik 18:00
Lastra Beograd Šabac 18:05
Euro Petrol Oil Šekovići Šabac 18:10
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lešnica kod Loznice 18:30
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 18:30
Lasta Sarajevo Šabac 18:35
Lastra Ljubovija Šabac 18:40
Lastra Ljubovija Šabac 18:45
Raketa AB Šabac Lešnica kod Loznice 18:45
Banbus Zajača Baščeluci 19:20
Raketa AB Novi Sad Šabac 19:30
Banbus Krupanj Klupci 19:30
Banbus Bela Crkva kod Krupnja Klupci 19:40
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lešnica kod Loznice 19:45
Banbus Zavlaka Klupci 19:45
Banbus Krupanj Klupci 19:45
Banbus Brezovice kod Krupnja Klupci 19:50
Banbus Zavlaka Klupci 20:00
Banbus Krupanj Klupci 20:00
Raketa AB Beograd Šabac 20:15
Banbus Tekeriš Klupci 20:20
Banbus Jarebice kod Loznice Klupci 20:20
Banbus Draginac kod Loznice Klupci 20:20
Banbus Draginac kod Loznice Klupci 20:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.