Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS (Hotel) - Mali Zvornik (RS)

Kralja Petra I 19
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lastra Ljubovija Šabac 15:20
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 15:30
Raketa AB Novi Sad Šabac 15:50
Lastra Beograd Šabac 16:10
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 16:53
Božur-021 Novi Sad Sremska Mitrovica 17:15
Lastra Beograd Šabac 17:30
Raketa AB Ljubovija Šabac 18:20
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 18:30
Lastra Brasina Radalj kod Malog Zvornika 18:45
Lastra Brasina Radalj kod Malog Zvornika 18:45
Lastra Radalj kod Malog Zvornika 19:10
Lastra Donja Trešnjica Amajić 19:10
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Amajić 19:10
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Amajić 19:10
Lastra Donja Trešnjica Amajić 19:10
Lastra Radalj kod Malog Zvornika 19:10
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Amajić 19:10
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Amajić 19:10
Lastra Ljubovija Šabac 19:15
Lastra Ljubovija Šabac 19:20
Raketa AB Beograd Šabac 19:20
Raketa AB Beograd Šabac 04:50
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 05:35
Lastra Loznica Banja Koviljača 05:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.