Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS (Hotel) - Mali Zvornik (RS)

Kralja Petra I 19
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Raketa AB Ljubovija Šabac 18:20
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 18:30
Lastra Brasina Radalj kod Malog Zvornika 18:45
Lastra Donja Trešnjica Amajić 19:10
Lastra Radalj kod Malog Zvornika 19:10
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Amajić 19:10
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Amajić 19:10
Lastra Ljubovija Šabac 19:15
Lastra Ljubovija Šabac 19:20
Raketa AB Beograd Šabac 19:20
Raketa AB Beograd Šabac 04:50
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 05:35
Lastra Loznica Banja Koviljača 05:45
Lastra Brasina Radalj kod Malog Zvornika 05:45
Raketa AB Lešnica kod Loznice Loznica 06:02
Raketa AB Bajina Bašta Ljubovija 06:20
Lastra Loznica Banja Koviljača 06:30
Lastra Radalj kod Malog Zvornika 06:30
Lastra Loznica Banja Koviljača 06:45
Lastra Donja Borina Radalj kod Malog Zvornika 06:45
Lastra Brasina Radalj kod Malog Zvornika 06:45
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 07:02
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Amajić 07:05
Lastra Donja Trešnjica Amajić 07:05
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Amajić 07:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.