Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS@B - Modriča (BA)

Vojvode Putnika bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta + Neobas + Golubić Beograd Sremska Rača 15:00
Milinović Novi Sad Sremska Mitrovica 15:45
Big Tours Beograd Sremska Rača 16:50
Bočac Turs Banja Luka Sremska Mitrovica 17:12
Lasta + Neobas + Golubić Banja Luka Sremska Rača 17:30
Mrđa Tours Novi Grad (bosanski Novi) Sremska Rača 17:40
Bosnaexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 18:25
Bosnaexpres Doboj Sremska Mitrovica 19:30
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Novi Sad 20:38
Bočac Turs Zrenjanin Novi Sad 22:30
R.S. Pixi Trade Beograd Sremska Mitrovica 00:15
Mrđa Tours Beograd Sremska Rača 00:50
R.S. Pixi Trade Kostajnica Sremska Mitrovica 02:00
Transprodukt Prijedor Novi Sad 02:50
Fenix Tours Prijedor Novi Sad 02:50
Transprodukt Kikinda Novi Sad 03:10
Fenix Tours Kikinda Novi Sad 03:10
Bosnaexpres Beograd Sremska Mitrovica 06:55
Tempoturist Beograd Sremska Rača 09:30
Zam Tours Beograd Sremska Rača 09:40
Bočac Turs Beograd Sremska Mitrovica 11:00
Bočac Turs Banja Luka Sremska Mitrovica 11:10
Tempoturist Teslić Sremska Rača 11:30
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 11:45
Zam Tours Prijedor Sremska Rača 11:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.