Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Niš (RS)

Bulevar 12. februara bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Bujanovac Beograd 23:10
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 23:30
Strela Obrenovac Kravlje Vrtište 23:30
Niš ekspres Popovac kod Niša Medoševac kod Niša 23:35
Vakčare Dooel Struga Leskovac 00:08
Niš ekspres Beograd Leskovac 00:40
Niš ekspres Beograd Aleksinac 00:40
Galeb Ohrid Ohrid Leskovac 01:07
Kavim Jedinstvo Novi Sad Beograd 01:25
Vakčare Dooel Beograd Leskovac 01:34
Galeb Ohrid Beograd Leskovac 01:34
Lasta Beograd Leskovac 02:45
Niš ekspres Bujanovac Leskovac 02:50
Niš ekspres Bujanovac Leskovac 02:50
Niš ekspres Vrtište Popovac kod Niša 04:00
Niš ekspres Beograd Leskovac 04:00
Lasta Sečanica Vrtište 04:10
Lasta Hum Gornji Komren 04:20
Niš ekspres Bancarevo Brzi Brod 04:45
Niš ekspres Lalinac kod Niša Deveti maj / 9. maj 04:50
Niš ekspres Bujanovac Leskovac 04:50
Niš ekspres Vrtište Popovac kod Niša 04:55
Niš ekspres Lazarevo Selo Brzi Brod 04:55
Strela Obrenovac Knez Selo Donji Matejevac 05:00
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 05:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.