Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Niš (RS)

Bulevar 12. februara bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beograd Leskovac 02:45
Niš ekspres Bujanovac Leskovac 02:50
Niš ekspres Bujanovac Leskovac 02:50
Niš ekspres Beograd Leskovac 04:00
Niš ekspres Dimitrovgrad Pirot 04:30
Niš ekspres Bujanovac Beograd 04:50
Niš ekspres Bujanovac Leskovac 04:50
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 05:30
Niš ekspres Subotica Beograd 05:50
Tase Tours Bosilegrad Surdulica 06:00
Niš ekspres Prolom Banja Prokuplje 06:00
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 06:10
Lasta Beograd Aleksinac 06:40
Niš ekspres Dudulajce Deveti maj / 9. maj 06:45
Niš ekspres Ravna Dubrava Brzi Brod 07:00
Simplon Beograd 07:05
Presto Zlatibor Kruševac 07:25
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 07:30
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 07:30
Niš ekspres Bor Donja Vrežina 07:30
Niš ekspres Ravna Dubrava Brzi Brod 07:30
Kavim Jedinstvo Kragujevac Kruševac 07:40
Niš ekspres Bujanovac Leskovac 08:10
Pupd Janjušević Vranje Leskovac 08:30
Kavim Jedinstvo Beograd Leskovac 08:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.