Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Nova Varoš (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 18:38
Autoprevoz Janjušević Beograd Čačak 19:00
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 19:05
Kimmel Novi Pazar Sjenica 19:20
Autoprevoz Janjušević Priboj Čačak 19:30
Autoprevoz Janjušević Priboj Banja kod Priboja 20:30
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 21:46
Banbus Herceg Novi Čačak 23:00
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 23:05
Trans Jug Beograd Čačak 23:20
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 23:56
Balbuss Sarajevo Priboj 00:30
Banbus Beograd Čačak 00:30
Trans Jug Herceg Novi Čačak 00:45
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 02:41
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 02:45
Royal Travel Herceg Novi Čačak 03:10
Balbuss Novi Pazar Priboj 03:15
Autoprevoz Janjušević Beograd Užice 03:25
Lasta Herceg Novi Čačak 03:45
Lasta Beograd Čačak 05:45
Royal Travel Beograd Čačak 05:45
Niš ekspres Niš Kruševac 06:00
Pupd Janjušević Božetići Akmačići 06:15
Pupd Janjušević Komarani Akmačići 06:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.