Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

MAS - Novi Sad (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta + Severtrans + Touring Preševo Beograd 08:45
Lasta + Severtrans + Touring Preševo Beograd 08:45
Lasta + Severtrans + Touring Preševo Beograd 08:45
Lasta + Severtrans + Touring Preševo Beograd 08:45
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 08:55
Sirmiumbus Zlatibor Valjevo 09:00
JGSP Novi Sad Temerin Bački Jarak 09:00
Autoprevoz Kikinda Kikinda Temerin 09:00
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 09:00
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Sremska Kamenica 09:15
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 09:15
Blue Line Subotica Beograd 09:15
JGSP Novi Sad Čerević Sremska Kamenica 09:30
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 09:30
JGSP Novi Sad Vrdnik Sremska Kamenica 09:30
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 09:35
JGSP Novi Sad Temerin Bački Jarak 09:50
Lasta Krčedin Beška 10:00
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 10:00
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 10:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Beograd 10:00
Saobraćaj Žabalj Čurug Žabalj 10:00
JGSP Novi Sad Beočin Sremska Kamenica 10:10
Sirmiumbus Irig 10:10
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja Beograd 10:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.