Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

MAS - Novi Sad (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 21:30
Severtrans Sombor Sombor Vrbas 21:30
JGSP Novi Sad Lug kod Beočina Sremska Kamenica 21:40
JGSP Novi Sad Gospođinci Temerin 21:40
Niš ekspres Subotica Beograd 21:50
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 22:10
JGSP Novi Sad Vrdnik Sremska Kamenica 22:10
Saobraćaj Žabalj Čurug Žabalj 22:20
Dunavprevoz Vrbas Rumenka 22:30
Transprodukt Prijedor Sremska Mitrovica 22:30
Transprodukt Sremska Mitrovica Ruma 22:30
Fenix Tours Prijedor Sremska Mitrovica 22:30
Dunavprevoz Bačka Palanka Zemun (Beograd) 22:30
Transprodukt Ohrid Beograd 22:30
JGSP Novi Sad Čerević Sremska Kamenica 22:45
JGSP Novi Sad Gospođinci Temerin 22:45
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 22:45
Niš ekspres Bujanovac Beograd 23:10
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 23:15
Terra Travel Beograd Subotica 00:15
JGSP Novi Sad Beočin Sremska Kamenica 01:00
JGSP Novi Sad Temerin Bački Jarak 01:15
JGSP Novi Sad Sremski Karlovci Petrovaradin 01:50
Bočac Turs Zrenjanin Sremska Mitrovica 04:05
JGSP Novi Sad Čerević Sremska Kamenica 04:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.