Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Obrenovac (RS)

Kralja Aleksandra I 20
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Europa Bus Radljevo Umka 08:00
Strela Obrenovac Beograd Ostružnica 08:05
Strela Obrenovac Beograd Ostružnica 08:10
Strela Obrenovac Ušće kod Obrenovca Mislođin 08:11
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Mislođin 08:29
Strela Obrenovac Lazarevac Mislođin 08:30
Strela Obrenovac Beograd Ostružnica 08:30
Strela Obrenovac Beograd Umka 08:35
Strela Obrenovac Beograd Umka 08:44
Strela Obrenovac Beograd Ostružnica 08:50
Strela Obrenovac Beograd Ostružnica 08:50
Strela Obrenovac Beograd Ostružnica 08:55
Lasta Brović Zvečka 09:00
Lasta Beograd Umka 09:00
Strela Obrenovac Beograd Ostružnica 09:00
Strela Obrenovac Beograd Ostružnica 09:10
Strela Obrenovac Ušće kod Obrenovca Mislođin 09:11
Lasta Barajevo Mislođin 09:15
Strela Obrenovac Beograd Umka 09:15
Strela Obrenovac Beograd Ostružnica 09:20
Lasta Zabrežje 09:30
Strela Obrenovac Beograd Ostružnica 09:30
Europa Bus Divčibare Umka 09:35
Strela Obrenovac Beograd Ostružnica 09:35
Strela Obrenovac Beograd Ostružnica 09:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.