Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Pančevo (RS)

Vojvode Radomira Putnika 33
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Pantransport Beograd 21:45
Pantransport Beograd 22:00
Star City Express Sefkerin 22:15
Star City Express Pločica Starčevo kod Pančeva 22:20
Stup Vršac Vršac Alibunar 22:27
Pantransport Beograd 22:30
Pantransport Opovo Sefkerin 22:30
Pantransport Samoš Crepaja 22:30
Pantransport Mramorak Dolovo kod Pančeva 22:30
Pantransport Banatsko Novo Selo 22:30
Pantransport Kačarevo Skrobara (Pančevo) 22:30
Pantransport Banatski Brestovac Starčevo kod Pančeva 22:30
Pantransport Ivanovo Starčevo kod Pančeva 22:30
Star City Express Kovin 22:35
Pantransport Beograd 22:45
Auto Kodeks Kovin Bavanište 23:05
Pantransport Beograd 23:15
Pantransport Banatski Brestovac Starčevo kod Pančeva 03:30
Pantransport Mramorak Dolovo kod Pančeva 03:50
Pantransport Glogonj Jabuka kod Pančeva 04:00
Pantransport Banatski Brestovac Starčevo kod Pančeva 04:10
Pantransport Ivanovo Starčevo kod Pančeva 04:10
Pantransport Banatsko Novo Selo 04:30
Pantransport Kačarevo Skrobara (Pančevo) 04:30
Pantransport Uzdin 04:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.