Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Požarevac (RS)

Moše Pijade 9
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Arriva Litas Petrovac na Mlavi Salakovac 14:30
Unacop Beograd Salakovac 14:55
Lasta Smederevska Palanka Krnjevo 15:15
Arriva Litas Žagubica Petrovac na Mlavi 15:15
Arriva Litas Žabari Vlaški Do kod Žabara 15:25
Arriva Litas Kučevo Salakovac 15:30
Arriva Litas Veliko Gradište Bratinac 15:30
Arriva Litas Vrbnica kod Malog Crnića Veliko Selo kod Malog Crnića 15:30
Unacop Majdanpek Salakovac 15:45
Arriva Litas Boževac Salakovac 15:50
Arriva Litas Beograd Salakovac 16:10
Arriva Litas Beograd Salakovac 17:00
Arriva Litas Kostolac Ćirikovac 17:20
Unacop Majdanpek Kučevo 18:17
Arriva Litas Kladovo Veliko Gradište 18:20
Arriva Litas Petrovac na Mlavi Salakovac 18:30
Fudeks Pančevo 18:30
Darkom Beograd Salakovac 18:30
Darkom Bor Petrovac na Mlavi 18:40
Arriva Litas Beograd 19:00
Arriva Litas Beograd Veliko Gradište 19:55
Arriva Litas Majdanpek Salakovac 20:05
Arriva Litas Petrovac na Mlavi Salakovac 20:15
Arriva Litas Žabari Vlaški Do kod Žabara 20:45
Darkom Petrovac na Mlavi Salakovac 21:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.