Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Prijepolje (RS)

Sveta Puzovića bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 15:40
Autoprevoz Janjušević Priboj Bistrica kod Nove Varoši 15:45
Autoprevoz Janjušević Beograd Čačak 18:15
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 19:35
Autoprevoz Janjušević Nova Varoš Bistrica kod Nove Varoši 19:40
Autoprevoz Janjušević Priboj Čačak 20:00
Ozlem Tours Sjenica 20:50
Trans Jug Beograd Čačak 22:40
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 23:35
Banbus Herceg Novi Čačak 23:40
Trans Jug Herceg Novi Čačak 01:25
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 02:15
Autoprevoz Janjušević Beograd Užice 02:55
Royal Travel Herceg Novi Čačak 03:30
Lasta Herceg Novi Čačak 04:15
Lasta Beograd Čačak 05:15
Lasta Beograd Čačak 05:15
Royal Travel Beograd Čačak 05:15
Niš ekspres Niš Kruševac 05:30
Gaga Turs Zlatibor Užice Zlatibor 06:40
Autoprevoz Janjušević Priboj Bistrica kod Nove Varoši 07:15
Gaga Turs Zlatibor Čačak Užice 09:10
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 10:05
Autoprevoz Janjušević Beograd Nova Varoš 10:10
Lepenica Trans Kovačevac kod Prijepolja Nova Varoš 10:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.