Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Prokuplje (RS)

Vasilija Đurovića Žarkog 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 16:35
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 16:35
Niš ekspres Babin Potok Novo Selo kod Prokuplja 16:40
Lasta Beograd Niš 17:00
Niš ekspres Beograd Niš 17:00
Niš ekspres Podina Vlahovo kod Žitorađe 17:10
Niš ekspres Donja Stražava Gornja Stražava 17:10
Niš ekspres Donja Trnava kod Prokuplja 17:10
Niš ekspres Niš Pasi Poljana 17:20
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 17:20
Kavim Raška Niš Blace 17:25
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 17:55
Niš ekspres Gornja Stražava Donja Stražava 18:00
Niš ekspres Babin Potok Novo Selo kod Prokuplja 18:00
Niš ekspres Glašince Žitorađa 18:10
Niš ekspres Podina Vlahovo kod Žitorađe 18:20
Niš ekspres Babotinac Donja Trnava kod Prokuplja 18:20
Niš ekspres Niš Merošina 18:25
Lasta Kuršumlija Niš 18:45
Niš ekspres Kuršumlija Pasi Poljana 18:45
Niš ekspres Mikulovac Donja Stražava 19:15
Niš ekspres Niš Pasi Poljana 19:25
Royal Travel Herceg Novi Kruševac 19:40
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 20:10
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 20:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.