Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ruma (RS)

Železnička bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Inđija Putinci 17:30
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 18:00
Raketa AB Novi Sad Šabac 18:15
Master Bus Beograd Kraljevci 18:15
Dunavprevoz Trebinje Šabac 18:45
Mačva Expres Novi Sad Platičevo 18:55
Master Bus Grabovci Platičevo 19:00
Feniks G&Z Novi Sad Valjevo 19:00
Master Bus Grabovci Platičevo 19:00
Milinović Novi Sad Sremska Mitrovica 19:45
Lasta Inđija Putinci 20:00
Master Bus Buđanovci 20:00
Star Bus Novi Sad Šabac 20:10
Centrotrans Novi Sad Šabac 20:10
Sirmiumbus Novi Sad Valjevo 20:48
Smiljić Novi Sad Batrovci 21:45
Master Bus Grabovci Platičevo 22:15
Master Bus Grabovci Platičevo 22:25
Bosnaexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 22:40
Transprodukt Prijedor Novi Sad 23:20
Transprodukt Sremska Mitrovica Novi Sad 23:20
Fenix Tours Prijedor Novi Sad 23:20
Bočac Turs Zrenjanin Novi Sad 02:45
Dunavprevoz Novi Sad Šabac 04:30
Master Bus Beograd Kraljevci 05:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.