Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Šabac (RS)

Kralja Milutina 3A
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Kondor Beograd Loznica 17:35
Lastra Beograd Loznica 17:35
Lastra Ljubovija Loznica 17:40
Lastra Ljubovija Loznica 17:55
Mačva Expres Bogatić Majur kod Šapca 17:55
Banbus Krupanj Jevremovac 18:00
Duga Metlić Pocerski Pričinović 18:00
Banbus Beograd Umka 18:15
Mačva Expres Novi Sad Ruma 18:15
Feniks G&Z Novi Sad Valjevo 18:15
Mačva Expres Loznica Prnjavor kod Šapca 18:20
Duga Orašac kod Šapca Majur kod Šapca 18:23
Mačva Expres Salaš Crnobarski Platičevo 18:30
Lastra Lazarevac Beograd 18:30
Mačva Expres Bogatić Majur kod Šapca 18:45
Duga Petkovica Prnjavor kod Šapca 18:45
Lastra Beograd Loznica 18:55
Eko Tours Koceljeva Jelenča 19:00
Duga Štitar Majur kod Šapca 19:07
Star Bus Novi Sad Ruma 19:10
Centrotrans Novi Sad Ruma 19:10
Duga Drenovac kod Šapca Majur kod Šapca 19:10
Duga Pocerski Pričinović 19:13
Duga Prnjavor kod Šapca Majur kod Šapca 19:15
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 19:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.