Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Smederevo (RS)

Omladinska 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Bačinac Radinac 15:40
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 16:05
Lasta Beograd Boleč 16:30
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Boleč 16:50
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Krnjevo 17:00
Lasta Smederevska Palanka Glibovac 17:00
Lasta Beograd Vodanj 17:30
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 17:30
Lasta Velika Plana Krnjevo 17:30
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Boleč 18:00
Lasta Kovin 19:00
Lasta Bačinac Radinac 19:00
Lasta Beograd Boleč 19:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Krnjevo 19:15
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 19:30
Auto Kodeks Kovin 19:45
Lasta Beograd Boleč 20:00
Lasta Lozovik kod Velike Plane Mala Krsna 20:10
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 20:45
Lasta Beograd Boleč 21:00
Lasta Krnjevo Lozovik kod Velike Plane 21:00
Niš ekspres Pančevo Niš 21:30
Lasta Herceg Novi Kragujevac 21:30
Lasta Velika Plana Krnjevo 04:15
Lasta Beograd Boleč 04:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.