Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Smederevska Palanka (RS)

Olge Milošević 36
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Baničina Bresje (Velika Plana) 09:20
Lasta Smederevo Glibovac 09:30
Lasta Kragujevac Vodice kod Smederevske Palanke 09:45
Lasta Beograd Glibovac 10:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 10:15
Lasta Golobok Grčac 10:30
Lasta Bačinac Glibovac 10:50
Lasta Smederevo Radinac 11:00
Lasta Ratari kod Smederevske Palanke Glibovac 11:15
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 12:30
Lasta Velika Plana Bresje (Velika Plana) 13:15
Lasta Bašin Cerovac kod Smederevske Palanke 13:15
Lasta Dobri Do kod Smedereva Glibovac 13:30
Lasta Mala Plana kod Smederevske Palanke 13:30
Lasta Golobok Grčac 13:30
Lasta Baničina Bresje (Velika Plana) 13:30
Lasta Beograd Glibovac 15:00
Lasta Kragujevac Vodice kod Smederevske Palanke 15:20
Lasta Ratari kod Smederevske Palanke Glibovac 15:20
Lasta Kusadak Glibovac 15:25
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 16:00
Lasta Selevac Glibovac 16:45
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 16:54
Lasta Golobok Grčac 17:25
Lasta Kusadak Glibovac 17:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.