Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Sokobanja (RS)

Miladina Živkovića 9
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Niš Aleksinac 05:25
Sokoprevoz Žitkovac kod Aleksinca Aleksinac 06:00
Sokoprevoz Radenkovac Jezero kod Sokobanje 06:00
Sokoprevoz Jošanica kod Sokobanje Resnik kod Sokobanje 06:10
Sokoprevoz Vrbovac kod Sokobanje Resnik kod Sokobanje 06:15
Sokoprevoz Čitluk kod Sokobanje Dugo Polje 06:20
Sokoprevoz Resnik kod Sokobanje 06:55
Banbus Niš Aleksinac 07:00
Sokoprevoz Šarbanovac kod Sokobanje Resnik kod Sokobanje 07:05
Sokoprevoz Nikolinac 07:15
Sokoprevoz Dugo Polje Blendija 07:15
Sokoprevoz Beli Potok kod Sokobanje 07:20
Banbus Beograd Resnik kod Sokobanje 07:50
Sokoprevoz Žitkovac kod Aleksinca Aleksinac 08:53
Niš ekspres Beograd Jagodina 09:10
Banbus Niš Aleksinac 10:00
Niš ekspres Leskovac Niš 11:25
Banbus Aleksinac Resnik kod Sokobanje 11:45
Sokoprevoz Žitkovac kod Aleksinca Aleksinac 13:30
Sokoprevoz Šarbanovac kod Sokobanje Resnik kod Sokobanje 13:30
Sokoprevoz Vrelo kod Sokobanje (čitluk) Dugo Polje 13:30
Niš ekspres Niš Aleksinac 13:45
Banbus Beograd Aleksinac 14:00
Sokoprevoz Jošanica kod Sokobanje Resnik kod Sokobanje 14:10
Sokoprevoz Vrbovac kod Sokobanje Resnik kod Sokobanje 14:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.