Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Sremska Mitrovica (RS)

Železnička 66
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Šidexpres Šid Sremska Kamenica 18:11
Šidexpres Novi Sad Sremska Kamenica 18:50
Sirmiumbus Grabovci Platičevo 19:00
Sirmiumbus Erdevik Čalma 19:00
Sirmiumbus Šišatovac Manđelos 19:08
Sirmiumbus Vrdnik Ruma 19:10
Sirmiumbus Hrtkovci 19:10
Sirmiumbus Sremska Rača Laćarak 19:10
Sirmiumbus Radenković Mačvanska Mitrovica 19:10
Sirmiumbus Stara Bingula Laćarak 19:10
Sirmiumbus Ravnje kod Sremske Mitrovice Mačvanska Mitrovica 19:10
Sirmiumbus Šašinci 19:10
Sirmiumbus Jarak 19:10
Sirmiumbus Grgurevci Veliki Radinci 19:10
Sirmiumbus Bešenovački Prnjavor Veliki Radinci 19:10
Sirmiumbus Beograd 19:15
Milinović Novi Sad Ruma 19:20
KOOP Tuzla Beograd Sremska Rača 19:20
Božur-021 Novi Sad 19:45
Sirmiumbus Badovinci Bogatić 20:25
Sirmiumbus Erdevik Čalma 20:40
Sirmiumbus Divoš Laćarak 20:40
Smiljić Šipovo Banja Luka 20:45
Mačva Expres Badovinci Voganj 21:00
Šidexpres Šid Sremska Kamenica 21:48
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.