Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Stara Pazova (RS)

Ćirila i Metodija 20A
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Batajnica (beograd) Nova Pazova 08:00
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 08:25
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 08:29
Lasta Surduk Stari Banovci 08:30
Lasta Beograd Batrovci 08:40
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 08:55
Lasta Sijarinska Banja Beograd 09:25
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 09:39
Lasta Vojka 09:40
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 10:22
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 10:45
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Beograd 10:50
Arriva Litas Novi Sad Zemun (Beograd) 10:58
Lasta Vojka 11:20
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 11:25
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 11:37
Stup Vršac Novi Sad Zemun (Beograd) 11:55
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 12:00
Lasta Surduk Stari Banovci 12:00
Lasta Batajnica (beograd) Nova Pazova 12:15
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 12:19
Lasta Stari Slankamen Zemun (Beograd) 12:22
Severtrans Sombor Sombor Beograd 12:30
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 12:38
Lasta Nova Pazova 12:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.