Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Subotica (RS)

Senćanski put 3
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Subotica Trans Novo Selo kod Kanjiže Orom 14:30
Saobraćaj Žabalj Bačka Topola Bajmok 14:30
Subotica Trans Bačko Dušanovo Stari Žednik 14:30
Subotica Trans Bačko Dušanovo Čantavir 14:30
Subotica Trans Gornji Tavankut Donji Tavankut 14:30
Lasta Beograd Zrenjanin 14:30
Kanis Leskovac Beograd 14:30
Subotica Trans Kelebija 14:35
Subotica Trans Đurđin Stari Žednik 14:35
Subotica Trans Male Pijace Palić 14:45
Severtrans Sombor Sombor Bajmok 14:45
Volánbusz Budimpešta / Budapest Kelebija 14:45
Subotica Trans Bajmok Mišićevo 14:55
Subotica Trans Novi Žednik Stari Žednik 15:00
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 15:00
Subotica Trans Novi Kneževac Horgoš 15:10
Subotica Trans Bačko Dušanovo Čantavir 15:10
Subotica Trans Bajmok Mišićevo 15:15
Subotica Trans Novo Selo kod Kanjiže Orom 15:20
Subotica Trans Šupljak Palić 15:20
Subotica Trans Novi Žednik Stari Žednik 15:30
Subotica Trans Bačko Dušanovo Čantavir 15:30
Subotica Trans Gornji Tavankut Donji Tavankut 15:30
Subotica Trans Đurđin Stari Žednik 15:30
Subotica Trans Kelebija 15:35
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.