Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Užice (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Raketa AB Bajina Bašta Rogačica kod Bajine Bašte 17:40
Autoprevoz Janjušević Priboj Čačak 17:45
Autoprevoz Janjušević Priboj Zlatibor 17:45
Lepenica Trans Požega 17:45
Gaga Prevoz Zlatibor Čajetina 17:55
Dab Brat Požega Sevojno 18:00
Dab Brat Požega Sevojno 18:00
Arriva Litas Zlatibor Požega 18:34
Bečejprevoz Buar 18:45
Dab Brat Požega Sevojno 19:00
Dab Brat Požega Sevojno 19:00
Feniks G&Z Zlatibor Beograd 19:15
Gaga Prevoz Zlatibor Čajetina 19:15
Bečejprevoz Zlakusa Sevojno 19:15
Raketa AB Bajina Bašta Zlodol 19:30
Leka Prevoz Stupčevići Arilje 20:00
Autoprevoz Janjušević Beograd Čačak 20:05
Bečejprevoz Trnava kod Užica Duboko kod Užica 20:10
Dab Brat Požega Sevojno 20:10
Elkom Požega Sevojno 20:10
Gaga Prevoz Zlatibor Čajetina 20:15
Bečejprevoz Kremna Volujac kod Užica 20:15
Bečejprevoz Pear Volujac kod Užica 20:15
Bečejprevoz Gostinica Buar 20:15
Bečejprevoz Duboko kod Užica 20:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.