Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS@B - Vlasenica (BA)

Kralja Petra bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lastra Lazarevac Beograd 15:10
Star Bus Novi Sad Šabac 16:20
Centrotrans Novi Sad Šabac 16:20
Transprodukt Sarajevo Šabac 16:35
Centrotrans Sarajevo Šabac 17:10
Star Bus Sarajevo Šabac 17:10
Duga Sarajevo Mali Zvornik 18:00
Alamanis Tours Beograd Šabac 00:30
Star Bus Novi Sad Šabac 09:55
Centrotrans Novi Sad Šabac 09:55
Duga Beograd Šabac 10:50
Transprodukt Beograd Šabac 12:40
Lastra Sarajevo Beograd 12:55
Centrotrans Sarajevo Šabac 13:30
Star Bus Sarajevo Šabac 13:30
Kondor Beograd Šabac 14:15
Kondor Sarajevo Šabac 14:40
Lastra Lazarevac Beograd 15:10
Star Bus Novi Sad Šabac 16:20
Centrotrans Novi Sad Šabac 16:20
Transprodukt Sarajevo Šabac 16:35
Centrotrans Sarajevo Šabac 17:10
Star Bus Sarajevo Šabac 17:10
Duga Sarajevo Mali Zvornik 18:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.