Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vranje (RS)

Pariske komune 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Kavim Jedinstvo Starac Davidovac kod Vranja 19:00
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladičin Han 19:30
Kavim Jedinstvo Vladičin Han Suva Morava 19:30
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuća 19:40
Niš ekspres Bujanovac Niš 20:03
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Niš 20:25
Kavim Jedinstvo Bujanovac Beograd 20:40
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladičin Han 20:45
Lasta Bujanovac Niš 20:45
Niš ekspres Beograd Niš 22:11
Niš ekspres Beograd Niš 22:11
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuća 22:15
Kavim Jedinstvo Vladičin Han Suva Morava 22:20
Kavim Jedinstvo Radovnica Davidovac kod Vranja 22:20
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladičin Han 22:20
Kavim Jedinstvo Novi Sad Beograd 23:00
Vakčare Dooel Beograd Niš 23:16
Galeb Ohrid Beograd Niš 23:16
Lasta Beograd Niš 00:20
Niš ekspres Bujanovac Beograd 01:15
Niš ekspres Beograd Niš 01:58
Vakčare Dooel Struga Niš 02:21
Galeb Ohrid Ohrid Niš 03:21
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladičin Han 04:35
Kavim Jedinstvo Vladičin Han Suva Morava 04:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.