Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vranje (RS)

Pariske komune 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Tase Tours Surdulica Vladičin Han 16:00
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuća 16:20
Niš ekspres Beograd Niš 16:30
Kavim Jedinstvo Beograd Vladičin Han 17:00
Kavim Jedinstvo Niš Leskovac 17:30
Niš ekspres Bujanovac Niš 17:43
Niš ekspres Skoplje / Skopje Niš 17:43
Kavim Jedinstvo Bujanovac 17:50
Niš ekspres Beograd Niš 18:26
Kavim Jedinstvo Starac Davidovac kod Vranja 19:00
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladičin Han 19:30
Kavim Jedinstvo Vladičin Han Suva Morava 19:30
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuća 19:40
Niš ekspres Bujanovac Niš 20:03
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Niš 20:25
Kavim Jedinstvo Bujanovac Beograd 20:40
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladičin Han 20:45
Lasta Bujanovac Niš 20:45
Niš ekspres Beograd Niš 22:11
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuća 22:15
Kavim Jedinstvo Vladičin Han Suva Morava 22:20
Kavim Jedinstvo Radovnica Davidovac kod Vranja 22:20
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladičin Han 22:20
Kavim Jedinstvo Novi Sad Beograd 23:00
Vakčare Dooel Beograd Niš 23:16
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.