Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS@B - Zvornik (BA)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Euro Petrol Oil Šekovići Šabac 18:50
Dunavprevoz Trebinje Šabac 21:30
Alamanis Tours Beograd Šabac 01:20
Dunavprevoz Novi Sad Šabac 02:30
Boksit Novi Sad Šabac 06:20
Euro Petrol Oil Beograd Šabac 06:55
Star Bus Novi Sad Šabac 11:00
Centrotrans Novi Sad Šabac 11:00
Lastra Sarajevo Beograd 11:55
Duga Beograd Šabac 12:05
Centrotrans Sarajevo Šabac 12:25
Star Bus Sarajevo Šabac 12:25
Kondor Sarajevo Šabac 13:15
Transprodukt Beograd Šabac 14:25
Transprodukt Sarajevo Šabac 15:30
Kondor Beograd Šabac 15:45
Lastra Lazarevac Beograd 16:00
Centrotrans Sarajevo Šabac 16:00
Star Bus Sarajevo Šabac 16:00
Duga Sarajevo Mali Zvornik 16:40
Star Bus Novi Sad Šabac 17:30
Centrotrans Novi Sad Šabac 17:30
Euro Petrol Oil Šekovići Šabac 18:50
Dunavprevoz Trebinje Šabac 21:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.