Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Amajić (RS)

Kralja Petra I bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lastra Mali Zvornik Culine 18:25
Raketa AB Ljubovija Šabac 18:30
Lastra Donja Trešnjica Budišić 19:25
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Culine 19:25
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Culine 19:25
Lastra Ljubovija Šabac 19:32
Lastra Ljubovija Šabac 19:35
Raketa AB Beograd Šabac 04:45
Lastra Loznica Mali Zvornik 06:15
Raketa AB Bajina Bašta Ljubovija 06:35
Lastra Beograd Šabac 07:15
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Culine 07:20
Lastra Donja Trešnjica Budišić 07:20
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Culine 07:20
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Culine 07:20
Lastra Ljubovija Mali Zvornik 09:05
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Culine 09:15
Lastra Bratunac Šabac 09:35
Lastra Donja Trešnjica Budišić 10:15
Lastra Novi Sad Šabac 10:43
Raketa AB Ljubovija Šabac 11:05
Lastra Ljubovija Šabac 11:35
Lastra Donja Trešnjica Budišić 12:15
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Culine 12:15
Lastra Beograd Šabac 12:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.