Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Batočina (RS)

Kralja Petra I bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Kolašin Prevoz Beograd Kraljevo 19:15
Pupd Janjušević Beograd 20:00
Pupd Janjušević Kragujevac Niš 20:20
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 20:25
Unacop Kragujevac 21:05
Pupd Janjušević Kragujevac Beograd 21:20
Kolašin Prevoz Beograd Kraljevo 22:15
Pupd Janjušević Kragujevac 22:35
Pupd Janjušević Novi Sad Beograd 04:40
Lasta Subotica Beograd 05:15
Pupd Janjušević Vranje Niš 06:00
Goran Braunau na Inu / Braunau Am Inn Beograd 06:20
Pupd Janjušević Lapovo Varošica Botunje 06:38
Pupd Janjušević Kragujevac Botunje 07:02
Pupd Janjušević Beograd 07:35
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 08:25
Pupd Janjušević Beograd 09:45
Pupd Janjušević Kragujevac Lapovo Varošica 09:50
Pupd Janjušević Beograd 11:00
Arriva Litas Kragujevac Svilajnac 11:07
Lasta Kragujevac Lapovo Varošica 11:35
Pupd Janjušević Kragujevac Lapovo Varošica 13:35
Arriva Litas Požarevac Svilajnac 14:17
Lasta Beograd Lapovo Varošica 14:25
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 15:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.