Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Autokomanda (auto-put)@B - Beograd (RS)

E75
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 13:45
Lasta Smederevo Boleč 13:48
Nikolić Prevoz Zaječar Metovnica 13:52
Bobivit GMB Vrnjačka Banja Trstenik 13:55
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 13:55
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 13:55
Arriva Litas Žagubica Požarevac 13:57
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:10
Transprodukt Aranđelovac Mladenovac 14:10
Lasta Novi Pazar Kraljevo 14:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:20
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:30
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:30
Lasta Smederevo Boleč 14:38
Presto Pirot Bela Palanka 14:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:50
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:55
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 14:57
Darkom Žagubica Požarevac 14:57
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:00
Lasta Smederevska Palanka Ralja kod Smedereva 15:06
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:10
Lasta Smederevo Boleč 15:18
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.