Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Institut@B - Brestovik (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Pudarci Kaluđerica 16:51
Lasta Živkovac Kaluđerica 17:12
Lasta Begaljica Zaklopača kod Beograda 17:38
Lasta Vrčin Zaklopača kod Beograda 17:38
Lasta Mladenovac Mali Požarevac 17:41
Lasta Dražanj Kaluđerica 17:58
Lasta Dražanj Kaluđerica 18:43
Lasta Umčari Pudarci 19:12
Lasta Živkovac Kaluđerica 19:27
Lasta Dražanj Kaluđerica 19:58
Lasta Kamendol Umčari 19:59
Lasta Živkovac Umčari 19:59
Lasta Dražanj Kaluđerica 20:58
Lasta Živkovac Kaluđerica 21:12
Lasta Begaljica Zaklopača kod Beograda 21:48
Lasta Vrčin Zaklopača kod Beograda 21:48
Lasta Dražanj Kaluđerica 22:13
Lasta Živkovac Umčari 22:14
Lasta Dražanj Kaluđerica 23:57
Lasta Živkovac Kaluđerica 06:25
Lasta Mladenovac Mali Požarevac 06:41
Lasta Begaljica Zaklopača kod Beograda 06:53
Lasta Vrčin Zaklopača kod Beograda 06:53
Lasta Dražanj Kaluđerica 06:58
Lasta Živkovac Umčari 07:14
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.