Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Culine (RS)

Kralja Petra I bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Amajić 19:30
Lastra Ljubovija Šabac 19:36
Lastra Ljubovija Šabac 19:40
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Amajić 19:45
Raketa AB Beograd Šabac 04:35
Lastra Loznica Mali Zvornik 06:10
Raketa AB Bajina Bašta Ljubovija 06:40
Lastra Beograd Šabac 07:10
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Amajić 07:25
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Amajić 07:25
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Amajić 07:40
Lastra Ljubovija Mali Zvornik 09:10
Raketa AB Beograd Šabac 09:12
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Amajić 09:20
Lastra Bratunac Šabac 09:40
Lastra Novi Sad Šabac 10:39
Raketa AB Ljubovija Šabac 11:08
Lastra Ljubovija Šabac 11:40
Lastra Beograd Šabac 12:20
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Amajić 12:20
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Amajić 14:20
Raketa AB Ljubovija Mali Zvornik 14:23
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Mali Zvornik 15:30
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Amajić 15:30
Raketa AB Novi Sad Šabac 15:32
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.