Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Draginje (RS)

Brdarica 157
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Eko Tours Šabac Jelenča 18:27
Panorama Tours 2015 Koceljeva Umka 18:48
Eko Tours Šabac Jelenča 19:27
Eko Tours Koceljeva Šabac 19:30
Sirmiumbus Valjevo Šabac 20:00
Eko Tours Koceljeva Jelenča 20:35
Šević Tours Koceljeva Umka 20:56
Šević Tours Beograd Umka 05:02
Eko Tours Šabac Jelenča 05:12
Šević Tours Beograd Umka 05:41
Eko Tours Valjevo Jelenča 06:30
Eurotrans Tours Šabac Jelenča 06:33
Eurotrans Tours Brdarica Mali Bošnjak 06:40
Eurotrans Tours Koceljeva Mali Bošnjak 07:05
Panorama Tours 2015 Beograd Umka 07:27
Eurotrans Tours Koceljeva Kamenica kod Koceljeve 07:30
Eurotrans Tours Koceljeva Jelenča 07:45
Lasta Novi Sad Šabac 07:49
Eurotrans Tours Šabac Jelenča 07:50
Eko Tours Šabac Jelenča 08:45
Eurotrans Tours Koceljeva Jelenča 08:47
Eurotrans Tours Šabac Jelenča 09:50
Eko Tours Valjevo Jelenča 10:30
Sirmiumbus Novi Sad Šabac 10:55
Šević Tours Koceljeva Umka 11:18
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.