Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Škola@B - Dragobraća (RS)

Dragobraća 208
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 15:43
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 16:47
Borač prevoz Botunje Kragujevac 17:00
Borač prevoz Borač Kragujevac 20:24
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 05:38
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 06:13
Borač prevoz Botunje Kragujevac 06:40
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 06:45
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 07:13
Borač prevoz Borač Kragujevac 08:24
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 08:30
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 08:32
Raketa AB Kragujevac Preljina 10:02
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 11:40
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 11:43
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 12:32
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 12:50
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 13:40
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 13:43
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 14:47
Bobivit GMB Vrnjačka Banja Kraljevo 15:05
Borač prevoz Botunje Kragujevac 17:00
Borač prevoz Borač Kragujevac 20:24
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.