Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Duvanište (RS)

Zmaja od Noćaja 9
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Raketa AB Loznica Šabac 15:08
Raketa AB Beograd Šabac 15:12
Raketa AB Loznica Ruma 15:23
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 15:46
Duga Bela Reka Majur kod Šapca 15:57
Banbus Beograd Šabac 16:14
Raketa AB Loznica Šabac 16:46
Raketa AB Ljubovija Šabac 16:55
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 17:03
Raketa AB Novi Sad Šabac 17:10
Raketa AB Beograd Šabac 17:12
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 17:46
Lastra Ljubovija Šabac 17:56
Lastra Ljubovija Šabac 18:07
Mačva Expres Loznica Šabac 18:35
Raketa AB Loznica Šabac 19:38
Duga Prnjavor kod Šapca Majur kod Šapca 19:45
Raketa AB Novi Sad Šabac 20:16
Duga Bela Reka Majur kod Šapca 20:37
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 20:46
Raketa AB Loznica Šabac 21:33
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 22:10
Banbus Krupanj Umka 23:15
Mačva Expres Novi Sad Šabac 05:45
Duga Bela Reka Majur kod Šapca 06:57
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.