Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - Katolička crkva@A - Hrtkovci (RS)

Karađorđeva 4
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Boksit Zvornik Šabac 15:40
Master Bus Ruma Platičevo 15:49
Raketa AB Loznica Šabac 15:56
Raketa AB Ljubovija Šabac 16:20
Euro Petrol Oil Šekovići Šabac 16:50
Kondor Beograd Šabac 17:40
Lastra Beograd Šabac 17:55
Master Bus Ruma Platičevo 18:19
Master Bus Ruma Platičevo 21:09
Master Bus Ruma Platičevo 05:09
Master Bus Ruma Platičevo 06:49
Master Bus Ruma Platičevo 07:29
Lastra Bratunac Šabac 07:35
Lasta Novi Sad Šabac 08:52
Boksit Novi Sad Šabac 08:55
Euro Petrol Oil Beograd Šabac 09:20
Srem Travel Irig Šabac 10:49
Kondor Sarajevo Šabac 11:09
Lasta Beograd Šabac 12:07
Master Bus Ruma Platičevo 12:59
Raketa AB Loznica Šabac 13:10
Master Bus Ruma Platičevo 13:14
Boksit Zvornik Šabac 15:40
Master Bus Ruma Platičevo 15:49
Raketa AB Loznica Šabac 15:56
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.