Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - Katolička crkva@B - Hrtkovci (RS)

Karađorđeva bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Sirmiumbus Šabac Platičevo 16:10
Mačva Expres Šabac Ruma 16:10
Mačva Expres Novi Sad Platičevo 16:52
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 16:56
Banbus Beograd Šabac 17:04
Lastra Ljubovija Šabac 17:16
Lastra Ljubovija Šabac 17:35
Raketa AB Beograd Šabac 17:50
Raketa AB Novi Sad Šabac 17:57
Mačva Expres Salaš Crnobarski Šabac 18:10
Mačva Expres Novi Sad Ruma 18:42
Raketa AB Loznica Šabac 19:00
Lastra Beograd Šabac 19:15
Mačva Expres Šabac Platičevo 19:45
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 19:56
Raketa AB Loznica Šabac 20:41
Master Bus Ruma Platičevo 21:15
Raketa AB Beograd Šabac 21:50
Master Bus Grabovci Platičevo 22:33
Master Bus Grabovci Platičevo 22:41
Raketa AB Novi Sad Irig 05:19
Raketa AB Beograd Platičevo 05:21
Sirmiumbus Irig Platičevo 06:30
Master Bus Grabovci Platičevo 06:38
Master Bus Grabovci Platičevo 06:46
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.