Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Kefalonijska@B - Jajinci (Beograd) (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
GSP Beograd Ripanj Beli Potok kod Beograda 12:26
GSP Beograd Beli Potok kod Beograda Rakovica selo (Beograd) 12:34
GSP Beograd Glumčevo Brdo (barajevo) Beli Potok kod Beograda 12:36
Lasta Mladenovac Beli Potok kod Beograda 12:37
GSP Beograd Beograd Beli Potok kod Beograda 12:40
GSP Beograd Pinosava Beli Potok kod Beograda 12:42
GSP Beograd Pinosava Beli Potok kod Beograda 12:47
GSP Beograd Zuce Beli Potok kod Beograda 12:51
GSP Beograd Glumčevo Brdo (barajevo) Beli Potok kod Beograda 12:51
Lasta Sopot Beli Potok kod Beograda 12:52
GSP Beograd Popović Beli Potok kod Beograda 12:56
GSP Beograd Beli Potok kod Beograda Rakovica selo (Beograd) 12:59
GSP Beograd Glumčevo Brdo (barajevo) Beli Potok kod Beograda 13:05
GSP Beograd Pinosava Beli Potok kod Beograda 13:06
Banbus Pinosava Beli Potok kod Beograda 13:11
GSP Beograd Ripanj Beli Potok kod Beograda 13:11
Lasta Mladenovac Beli Potok kod Beograda 13:12
GSP Beograd Pinosava Beli Potok kod Beograda 13:12
GSP Beograd Glumčevo Brdo (barajevo) Beli Potok kod Beograda 13:19
GSP Beograd Zuce Beli Potok kod Beograda 13:24
GSP Beograd Beli Potok kod Beograda Rakovica selo (Beograd) 13:24
GSP Beograd Beograd Beli Potok kod Beograda 13:25
GSP Beograd Pinosava Beli Potok kod Beograda 13:29
GSP Beograd Popović Beli Potok kod Beograda 13:31
GSP Beograd Glumčevo Brdo (barajevo) Beli Potok kod Beograda 13:32
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.