Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Dom@A - Jelav (RS)

Vuka Karadžića bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lastra Beograd Šabac 18:14
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 18:15
Lastra Ljubovija Šabac 18:27
Lastra Ljubovija Šabac 18:36
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lešnica kod Loznice 18:46
Sirmiumbus Loznica Sremska Mitrovica 18:50
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 19:03
Mačva Expres Loznica Šabac 19:05
Raketa AB Novi Sad Šabac 19:46
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lešnica kod Loznice 20:01
Raketa AB Loznica Šabac 20:07
Raketa AB Straža kod Loznice Lešnica kod Loznice 20:47
Raketa AB Čokešina Lešnica kod Loznice 20:48
Raketa AB Lipnički Šor Lešnica kod Loznice 20:48
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 20:48
Raketa AB Lešnica kod Loznice Lipnički Šor 20:50
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 21:15
Raketa AB Loznica Lipnički Šor 21:15
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 21:18
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 21:35
Raketa AB Loznica Šabac 22:01
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 22:38
Banbus Krupanj Umka 23:50
Raketa AB Šabac Lešnica kod Loznice 04:01
Mačva Expres Novi Sad Šabac 05:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.