Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Most@A - Jelen Do (RS)

Jelen do bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Čačak Lučani 05:42
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 06:20
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 08:45
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 09:50
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 11:15
Feniks G&Z Novi Sad Beograd 11:24
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 13:25
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 14:45
Euro Lin Jagodina Kragujevac 14:50
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 15:25
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 15:40
Feniks G&Z Zlatibor Beograd 18:40
Autoprevoz Čačak Čačak Lučani 05:42
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 06:20
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 08:45
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 09:50
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 11:15
Feniks G&Z Novi Sad Beograd 11:24
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 13:25
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 14:45
Euro Lin Jagodina Kragujevac 14:50
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 15:25
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 15:40
Feniks G&Z Zlatibor Beograd 18:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.