Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Dumača raskršće@A - Jelenča (RS)

Beogradska bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Eko Tours Koceljeva Šabac 19:05
Sirmiumbus Valjevo Šabac 19:35
Sava Ekspres Majur kod Šapca Mišar 19:39
Eko Tours Šabac Koceljeva 19:54
Eko Tours Koceljeva Lojanice 20:06
Sava Ekspres Debrc Šabac 20:15
Duga Štitar Šabac 20:24
Duga Štitar Šabac 21:14
Duga Šabac Cerovac kod Šapca 21:16
Duga Šabac Mišar 21:17
Duga Štitar Šabac 22:14
Duga Jevremovac Šabac 22:18
Banbus Krupanj Umka 22:52
Duga Štitar Šabac 23:14
Duga Štitar Šabac 05:29
Eko Tours Šabac Lojanice 05:33
Eko Tours Valjevo Koceljeva 06:05
Duga Jevremovac Šabac 06:08
Duga Šabac Cerovac kod Šapca 06:08
Duga Štitar Šabac 06:14
Banbus Pančevo Beograd 06:19
Eko Tours Šabac Lojanice 06:23
Sava Ekspres Majur kod Šapca Mišar 06:37
Duga Jevremovac Šabac 06:53
Duga Šabac Cerovac kod Šapca 06:53
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.