Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Mikronaselje@B - Kikinda (RS)

Jovana Jovanovića Zmaja bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Zrenjanin 06:52
Autoprevoz Kikinda Beograd Zrenjanin 07:02
Autoprevoz Kikinda Sajan Iđoš 07:42
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 09:02
Autoprevoz Kikinda Padej Iđoš 12:03
Autoprevoz Kikinda Novo Miloševo Bočar 12:03
Lasta Beograd Padinska Skela 12:52
Autoprevoz Kikinda Beograd Zrenjanin 13:42
Autoprevoz Kikinda Bočar Novo Miloševo 14:18
Autoprevoz Kikinda Banatska Topola Bašaid 14:20
El Tra Beograd Padinska Skela 14:35
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 15:02
Autoprevoz Kikinda Padej Iđoš 15:22
Lasta Beograd Zrenjanin 16:22
Autoprevoz Kikinda Beograd Zrenjanin 16:42
El Tra Beograd Padinska Skela 19:50
Autoprevoz Kikinda Padej Iđoš 20:23
Autoprevoz Kikinda Bočar Novo Miloševo 20:23
Autoprevoz Kikinda Banatska Topola Bašaid 20:25
Autoprevoz Kikinda Sajan Iđoš 22:32
Autoprevoz Kikinda Bočar Novo Miloševo 22:33
Autoprevoz Kikinda Sajan Iđoš 04:42
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 05:02
Autoprevoz Kikinda Novo Miloševo Bočar 05:18
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Zrenjanin 06:52
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.