Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Kružni tok@A - Konjevići (RS)

Bulevar Tanaska Rajića 365
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 20:25
Autoprevoz Čačak Čačak Ljig 20:46
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 21:27
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 22:47
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 22:59
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 05:25
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 06:08
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 06:10
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 06:27
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 06:27
Lepenica Trans Čačak Preljina 06:43
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 07:25
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 07:28
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 07:38
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 07:55
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 08:46
Raketa AB Kragujevac Preljina 09:06
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 09:35
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 10:40
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 11:45
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 11:47
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 12:27
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 12:40
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 12:45
Autoprevoz Čačak Čačak Ljig 12:46
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.