Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Lipnički Šor (RS)

Vere Blagojević 3
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lastra Ljubovija Šabac 18:39
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lešnica kod Loznice 18:42
Sirmiumbus Loznica Sremska Mitrovica 18:54
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 19:08
Mačva Expres Loznica Šabac 19:10
Raketa AB Novi Sad Šabac 19:42
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lešnica kod Loznice 19:57
Raketa AB Loznica Šabac 20:12
Raketa AB Loznica Šabac 22:05
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 22:42
Banbus Krupanj Umka 23:52
Raketa AB Šabac Lešnica kod Loznice 03:57
Mačva Expres Novi Sad Šabac 05:05
Raketa AB Beograd Lešnica kod Loznice 06:07
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 06:10
Raketa AB Novi Sad Lešnica kod Loznice 06:37
Raketa AB Beograd Šabac 07:08
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 07:20
Banbus Beograd Šabac 07:30
Mačva Expres Loznica Prnjavor kod Šapca 07:50
Lastra Beograd Šabac 08:11
Mačva Expres Novi Sad Šabac 08:36
Raketa AB Loznica Šabac 08:40
Raketa AB Novi Sad Sremska Mitrovica 08:55
Raketa AB Ljubovija Šabac 09:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.